Субота, 25.11.2017, 05:04
Вітаю Вас Гість | RSS

     П Л О С К І В С Ь К Е   Н В О

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Червень » 1 » НАКАЗ "Про переведення учнів 1-4, 5-8, 10 класів та нагородження Похвальними листами"
23:05
НАКАЗ "Про переведення учнів 1-4, 5-8, 10 класів та нагородження Похвальними листами"

Комунальний заклад

Плосківське навчально-виховне об'єднання «Загальноосвітня школа    І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

Броварського району        Київської області

вул. Леніна, 1,  с.Плоске , 07450 , тел.\факс : 045-94- 32-2-44,

е-mail: ploske_@ukr.net,  код ЄДРПОУ  25299129

                                               

НАКАЗ

«27» травня  2016 р.

№ 108

                                                           c. Плоске 

Про переведення учнів 1-4, 5-8, 10 класів та нагородження Похвальними листами

        Відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 30 липня 2015 року                      за № 924/27369, Положення про Похвальний лист «За високі досягнення у навчанні», рішення педагогічної ради НВО (протокол №  4 від  27.05.2016 р.) 

НАКАЗУЮ :

  1. На підставі річного оцінювання перевести до наступних класів учнів   

1-4 класів :

До 2 класу:

  1. Адаменко Аню Юріївну
  2. Вірич Максима Олександровича
  3. Гавріянову Ольгу Денисівну
  4. Галицьку Вікторію Михайлівну
  5. Дудову Ангеліну Андріївну
  6. Добридень Аню Ігорівну
  7. Жерибор Івана Миколайовича
  8. Журавля Олега Олеговича
  9. Коб'юк Аміну Максимівну
  10. Козленко Аліну Віталіївну
  11. Конюшенко Альбіну Вікторівну
  12. Кияницю Андрія Андрійовича
  13. Кравченка Євгена Вікторовича
  14. Малюгу Данила Олеговича
  15. Натяглу Марію Віталіївну
  16. Нетривайло Даніїла Івановича
  17. Осьмака Вадима Андрійовича
  18. Пазич Марію Максимивну
  19. Солов'я Владислава Андрійовича
  20. Строкач Єлизавету Андріївну
  21. Топіху Євгенію Юріївну
  22. Топіху Софію Валентинівну
  23. Швидака Владислава Романовича
  24. Явтушенко Аліну Петрівну
  25. Явтушенко Андрія Олександровича

До 3-А класу:

  1. Анатієнко Ярославу Григорівну
  2. Безщасного Кирила Ігоровича
  3. Гостинського Владислава Олексійовича
  4. Зіневича Федора Олеговича
  5. Кабанця Михайла Сергійовича
  6. Касян Катерину Сергіївну
  7. Кузьміну Вікторію Андріївну
  8. Мінича Максима Олеговича
  9. Міщенко Анастасію Василівну
  10.  Міщенко Валентину Василівну
  11.  Муху Дар'ю Миколаївну
  12.  Російця Даніїла Сергійовича
  13.  Сивоконя Євгена Анатолійовича
  14.  Сидоренко Анну Іванівну
  15.  Сисоєва Ярослава Валерійовича
  16.  Строкач Діану Олександрівну
  17.   Ткаченка Дениса Сергійовича
  18.  Хандуріну Лілію Оленсандрівну
  19.  Чудінович Анастасію Богданівну

До 3-Б класу

  1. Блонського Романа Михайловича
  2. Веденко Марію Костянтинівну
  3. Ігнатенко Аміну Михайлівну
  4. Какун Софію Романівну
  5. Кривошеєву Марію Юріївну
  6. Левчій Ольгу Олексіївну
  7. Строкач Єлізавету Олександрівну
  8. Топчанюка Максима Олеговича
  9. Харченко Альону Ігорівну
  10.  Харченко Анну Сергіївну
  11.  Чабана Максима Анатолійовича
  12.  Шульгу Антона Павловича
  13.  Щербакова Давида Олеговича
  14.  Іванух Анастасію Святославівну
  15.  Терпила Сергія Андрійовича
  16. Сердюка Михайла Олександровича

До 4 класу

  1. Адаменка Юрія Юрійовича
  2. Винника Артема Дмитровича
  3. Волоху Альону Олександрівну
  4. Волосянку Соломію Іванівну
  5. Горбаченко Юлію Сергіївну
  6. Гринчук Крістіну Богданівну
  7. Даниленко Аліну Юріївну
  8. Єфімчука  Ярослава  Олександровича
  9. Ковтун Ольгу Михайлівну
  10. Нечитайло Юлію Валеріївну
  11.  Остапенка Юрія Валерійовича
  12.  Паламарука Дмитра Романовича
  13.  Панич Каріну Олександрівну
  14.  Перкату Богдану Володимирівну
  15.  Семенюк Олену Іванівну
  16.  Спідчук Богдану Русланівну
  17.  Топіху Ростислава Миколайовича
  18.  Цехмістра Артема Сергійовича

 

 

До 5 класу

  1. Болкісьова Ігора Борисовича
  2. Гринчук Ангеліну Богданівну
  3. Ткаченко Євгенію Сергіївну
  4.  Кравченко Єлизавету Сергіївну
  5. Лазарчука Артура Олександровича
  6. Мінко Діану Василівну
  7. Москаленка Артура Романовича
  8.  Нягу Олексія Володимировича
  9.  Салія Юрія Юрійовича
  10.  Сівак Олександру Андріївну
  11.  Скоробреху Діану Іванівну
  12.  Строкача Ігора Олександровича
  13.  Топіху Івана Ігоровича
  14.  Фесюк Валентину Павлівну
  15.  Франчук Софію В’ячеславівну
  16.  Марченко Вєроніку Миколаївну
  17.  Рясенчука Володимира Валентиновича
  18.  Лісецького Романа Дмитровича

 

  1. На підставі річного оцінювання перевести до наступних класів учнів 5-8, 10 класів:

До 6 класу:

  1. Барковець Сніжану Романівну
  2. Гостинського Іллю Віталійовича
  3. Какуна Євгенія Сергійовича
  4. Орленко Анну Валеріївну
  5. Сокотун Ірину Валентинівну
  6. Строкач Лесю Сергіївну
  7. Терпила Сергія Андрійовича
  8. Чабан Світлану Анатоліївну
  9. Чуняка Олексія Івановича

 

До 7 класу:

  1. Андрущик Діану Андріївну
  2. Волоху Олександра Юрійовича
  3. Горченко Анну Валентинівну
  4. Жерко Вікторію Миколаївну
  5. Зіноватну Олену Іванівну
  6. Касян Єлизивету Володимирівну
  7. Кирильонок Ангеліну Сергіївну
  8. Ковальчука Віталія Юрійовича
  9. Конюшенка Святослава Олеговича
  10.  Левківську Ельзу Олександрівну
  11.  Лесика Владислава Віталійовича
  12.  Рясенчука Владислава Валентиновича
  13.  Стефанишину Мирославу Володимирівну
  14.  Строкач Лілію Володимирівну
  15.  Харченка Олександра Сергійовича
  16.  Цибаньову Анну Олегівну
  17.  Чернишову Ольгу Романівну
  18.  Половкіну Мар’яну Володимирівну
  19.  Литвин Анну Андріївну
  20.  Коб'юка Миколу Максимовича

До 8 класу

  1. . Балана Дениса Олеговича

2. Бачковську Каріну Сергіївну

3  Бігуна Юрія Миколайовича

4. Вишненка Івана Володимировича

5. Гришко Олену Миколаївну

6. Грищенко Катерину Олегівну

7. Ігнатенка Назара Михайловича

8. Кеуш Валентину Русланівну

9. Лазарчук Вікторію Олександрівну

10. Малу Тамару Сергіївну

11. Міщенко Анастасію Володимирівну

12. Новакову Тетяну Вікторівну

13. Папенка Дениса Павловича

14. Подобєда  Йосипа Олександровича

15. Росієць Анастасію Сергіївну

16. Сивокінь Вікторію Анатоліївну

17. Тарана Вадима Олеговича

18. Чуняка Назара Івановича

19. Лелькову Діану Сергіївну

До 9 класу : 

  1. Бузника Євгена Васильовича
  2. Вакулюк Вікторію Федорівну
  3. Демиденка Євгенія Олеговича
  4. Зінченко Ірину Віталіївну
  5. Кошолап Тетяну Юріївну
  6. Краснопіра Віктора Васильовича
  7. Малюгу Анну Володимирівну
  8. Малюгу Євгена Миколайовича
  9. Міщенка Антона Миколайовича
  10.  Скалигу Діану Василівну
  11.  Скоробреху Ярослава Івановича
  12.  Строкача Андрія Миколайовича
  13.  Топчанюк Вєлєну Джасвірівну
  14.  Цибаньова Олександра Олеговича

До 11 класу :

  1. Волоху Миколу Олександровича
  2. Зеленого Олександра Олеговича
  3. Карпенко Тетяну Олександрівну
  4. Лещенка Андрія Леонідовича
  5. Малюгу Юрія Володимировича
  6. Могильного Назарія Валерійовича
  7. Строкача Олександра Петровича
  8. Топіху Євгенія Володимировича

 

  1. За високі досягнення в навчанні нагородити Похвальними листами таких учнів :

 

2-А  класу:

  1. Кузміну Вікторію Андріїіну
  2. Сидоренко Анну Іванівну

           2-Б класу:

  1. Ігнатенко Аміну Михайлівну
  2. Какун Софію Романівну
  3. Іванух Анастасію Святославівну

 3   класу:

  1. Волосянку Соломію Іванівну
  2. Даниленко Аліну Юріївну
  3. Волоху Альону Олександрівну
    1. класу:
  4. Чуняка Олексія Івановича
    1. класу:
  5. Лесика Владислава Віталійовича
  6. Левківську Єльзу Олександрівну
  7. Касян Єлизавету Володимирівну
    1. класу:

1. Кеуш Валентину Русланівну

2. Сивокінь Вікторію Анатоліївну

 

  1. класу :
  2. Бузника Євгенія Васильовича 
  3. Вакулюк Вікторію Федорівну
  4. Топчанюк Вєлєну Джасвірівну

 

  1. класу :
  2. Бузник Марію Василівну
  3. Касяна Олександра Володимировича
  4. Ніколаєнко Марію Михайлівну
  5. Топіху Альону Володимирівну

 

  1. класу:
    1. Волоху Миколу Олександровича
    2. Топіху Євгенія Володимировича

 

4.Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з НВР Топіху Ж.В.

 

Директор НВО                                                 Л.В.Малаш

З наказом ознайомлена                                       Ж.В.Топіха

 

 

 

 

Переглядів: 155 | Додав: yuliya_danilenko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Block title
Block content
Пошук
Календар
«  Червень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Вхід на сайт

Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz