Середа, 23.01.2019, 06:19
Вітаю Вас Гість | RSS

     П Л О С К І В С Ь К Е   Н В О

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Додані матеріали

Головна » Статті » Профорієнтація

Харківський державний коледж запрошує

Харківський державний соціально-економічний коледж (колишня назва Харківський обліково-економічний технікум ім. Ф.Г.Ананченка) звертається до Вас з проханням посприяти у вирішенні питання стосовно подальшого навчання ваших випускників у нашому коледжі.

Нам 82 роки, ми маємо великий досвід інклюзивної освіти у роботі з випускниками 9 та 11 класів.

Коледж має гарну матеріальну базу: гуртожиток, який обладнаний всіма необхідними умовами для комфортного мешкання та з’єднаний з навчальним корпусом переходом, медичний комплекс, спортивну залу та кімнату з тренажерами.

Студенти коледжу з обмеженими фізичними можливостями одночасно зі здобуттям освіти активно займаються спортом за сприянням Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт». Серед наших випускників є переможці Параолімпійських ігр.

Матеріально-технічна база коледжу дозволяє забезпечити якісну освіту та готувати за державним замовленням та на контрактній основі конкурентоспроможних фахівців за наступними спеціальностями:

  • 071 «Облік і оподаткування»;
  • 231 «Соціальна робота».

Випускники коледжу разом з дипломом отримують атестат про повну загальну середню освіту.

Після закінчення коледжу випускники можуть працювати :

Ø за спеціальністю «Облік і оподаткування» - на високооплачуваних посадах з обліку фінансово-господарської діяльності на підприємствах усіх секторів економіки різних форм власності, а саме: у бухгалтеріях підприємств, банківських установах, у державному казначействі, податкових інспекціях, контрольно-ревізійних службах, тощо.

Ø за спеціальністю «Соціальна робота» - на посадах соціального працівника, спеціаліста відділу соціальної служби, менеджера служби соціального проектування, а саме: в органах державного управління та місцевого самоврядування соціального захисту населення, державних центрах зайнятості, громадських та благодійних організаціях, територіальних центрах соціального обслуговування населення, в соціологічних, психологічних та реабілітаційних центрах та у кадрових службах в державних та комерційних організаціях.

Наш коледж співпрацює з ВНЗ України 3-4 рівня акредитації і студенти можуть продовжувати навчання за скороченим терміном (прийом на 3 курс) у цих вузах та здобути освітній рівень бакалавра чи магістра.

Просимо Вас вирішити питання щодо можливості доведення інформації про наш коледж класними керівниками випускних класів на батьківських зборах та шляхом розміщення на стенді наочної інформації оголошення, що додається до цього листа.

Запрошуємо ваших випускників на навчання до нашого вузу.

Будемо чекати зворотнього зв’язку.

Для вирішення питань, щодо умов вступу, звертайтеся за адресою:
61064 м. Харків вул. Полтавський шлях, 133,
e-mail: khoeti@ukr.net, сайт: khoeti.com.ua.
Телефони: 770-15-64, 370-31-43, 067-57-919-27, 066-73-48-785.

Сподіваємось на нашу плідну співпрацю.

З повагою адміністрація коледжу.

Категорія: Профорієнтація | Додав: yuliya_danilenko (12.04.2018)
Переглядів: 56 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Block title
Block content
Пошук
Вхід на сайт

Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz