Середа, 23.01.2019, 06:52
Вітаю Вас Гість | RSS

     П Л О С К І В С Ь К Е   Н В О

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Додані матеріали

Головна » Статті » Олімпіади,конкурси, змагання

Запрошуємо до участі!!!!

Шановні керівники закладів освіти!

 

Запрошуємо учнів та вихованців гуртків, підпорядкованих Вам закладів до участі у конкурсах та заходах. Участь є добровільною. Заявки та матеріали надсилаються учасниками самостійно.

Проте, у разі прийняття рішення про участь, просимо інформувати РМК для підготовки наказів про відрядження (за потреби) та відслідковування результативності.

 

 1. Всеукраїнський поетичний конкурс «Зерна доброти»

 

До Всесвітнього дня книги і авторського права (23 квітня 2-18 року) у Товаристві «Знання» України відбудеться Всеукраїнський поетичний конкурс «Зерна доброти».

Конкурс проводиться серед учнів 5-8 та 9-11 класів.

Роботи на конкурс подаються до 1-го квітня 2018 року в Київський коледж ПВНЗ «Університет сучасних знань» у паперовому та електронному вигляді (вул. Велика Васильківська,57/3, м. Київ, 03150, електронна адреса: znannya_koledg@ukr.net) з поміткою – поетичний конкурс «Зерна доброти».

 

Детальна інформація про умови конкурсу – на сайті Товариства «Знання» Укаїни за посиланням http://znannya.org.ua/index.php/9-blog/2451-vseukrajinskij-poetichnij-konkurs-zerna-dobroti

 

 1. ІХ учнівська науково-практична конференція «Філософські читання – 2018»

 

22 березня 2018 року відбудеться ІХ учнівська науково-практична конференція «Філософські читання – 2018». Організатори заходу – департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Київський обласний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді», управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Білоцерківське навчально-виховне об’єднання «Ліцей – Мала академія наук».

На конференції пропонується обговорити філософське осмислення питань історії, науки, етики, естетики, релігієзнавства, культурології та ін. Тема конференції – «Мрія про весну». Філософія уявлених світів». Остаточний термін подання тез на участь у заході – 2 березня 2018 року. E-mail: oterekhova@ukr.net, тема листа: «Філософські читання – 2018».

 

Детальна інформація про умови конкурсу - на сайті Київського ОПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» за посиланням:

http://www.kyivobl-man.npu.edu.ua/8-holovna/979-zaproshuiemo-na-ikh-uchnivsku-naukovo-praktychnu-konferentsiiu-filosofski-chytannia-2018

 

 1. Школа громадянської і волонтерської участі та патріотичного виховання «Агенти змін»

Центр політичних студій та аналітики «Ейдос» запрошує учнів 8-10 класів з усієї України взяти участь у 4-й Школі громадянської і волонтерської участі та патріотичного виховання «Агенти змін».

Проект школи «Агенти змін» реалізовується спільно з Малою академією наук, Молодіжною ініціативою «Серце в долоньках» та Благодійною фундацією «Діти надії та любові».

Школа шукає активних дітей, які мають бажання засновувати та розвивати ініціативи, спрямовані на вдосконалення життя своєї громади, школи, району, села чи міста у реаліях українського сьогодення.

У рамках проекту проводитимуться інтерактивні заняття, мотивуючі зустрічі із відомими людьми, екскурсії, арт-терапія та сесії із розвитку креативності, ранкова йога та нічне багаття тощо.

Школа проходитиме у Києві на базі International Scientific Creative MANLAB.CAMP в чотири етапи (по три дні у березні, травні, жовтні та листопаді).

1-й етап школи для однієї з груп відбудеться з 19 по 22 березня, для іншої – з 22 по 25 березня. Участь у школі безкоштовна. Всі учасники забезпечуються харчуванням, житлом та роздатковими матеріалами.

Для участі у школі необхідно до 14 лютого заповнити анкету та виконати інші вимоги

 

Детальна інформація про умови конкурсу - на сайті Центр політичних студій та аналітики «Ейдос» за посиланням: http://eidos.org.ua/novyny/rozshukuyutsya-ahenty-zmin-2018/.

 1. Конкурс "Моя школа майбутнього" від Goethe-Institut

Вчителі та учні шкіл, в яких вивчають німецьку мову, можуть подати проект на конкурс «Моя школа майбутнього», переможці якого матимуть можливість відвідати Німеччину та ознайомитись з освітніми інноваціями цієї країни.

Ініціатором проекту є міжнародний культурний інститут Німеччини Goethe-Institut.

Згідно з умовами конкурсу, учасники мають у творчій формі розказати про позитивні зміни освітньої реформи. Приміром, тема конкурсного проекту може бути пов’язана з цифровими технологіями, можливостями міждисциплінарних уроків або компетентнісного підходу у навчанні учнів.

Проекти прийматимуться до 31 березня 2018 року.

Документація надається німецькою мовою. Тоді як презентувати проект можна німецькою або українською мовою на вибір. Серед інших правил конкурсу – організація учасників у команди з мінімальним складом 2 особи.

 

Детальна інформація про умови конкурсу - на сайті Goethe-Institut за посиланням: https://www.goethe.de/ins/ua/uk/m/spr/unt/ver/nus.html#accordion_toggle21133020

 1. Інтерактивний проект «Відкриваємо для молоді успішні підприємства Київщини»

За ініціативою обласної ради дітей Київщини протягом січня-червня 2018 року у закладах загальної середньої освіти області проводиться інтерактивний проект «Відкриваємо для молоді успішні підприємства Київщини».

Метою проекту є розширення актуальних знань серед випускників закладів загальної середньої освіти області щодо можливостей вибору майбутньої професії та створення віртуального середовища для поширення інформації про сучасні успішні підприємства Київщини.

Матеріали для участі в проекті (відеоролик та паспорт підприємства) необхідно надіслати на електронну адресу: ctduk_metodworld@ukr.net до 20 травня 2018 року відповідно до алгоритму, що додається.

Детальну інформацію про участь у проекті розміщено на веб-сайті КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» (http://www.kids-center.com.ua/) у розділі «Самоврядування дітей та учнівської молоді» або за посиланням:

http://www.ordk.com.ua/interaktivnij-proekt-oblasno%D1%97-radi-ditej-ki%D1%97vshhini/

 

 1. Міжнародний літературний конкурс «Молода КороНація»

Відповідно до листа департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України від 13 грудня 2017 року № 12-01-08-3774 у м. Києві відбудеться Міжнародний літературний конкурс «Молода КороНація» для дорослих і дітей (віком від 7 до 21 року). Метою конкурсу є заохочення до письменництва дітей, розширення спектру дитячої літератури, створення середовища літературного спілкування творчої молоді, покращення мовної та літературної грамотності учнів і студентської молоді.

Категорії конкурсних робіт:

 • Діти для дітей. Проза. (Казки, оповідання, новели)
 • Діти для дітей. Вірші, віршовані твори, пісенна лірика.
 • Дитячі анімаційні твори.

Для участі у конкурсі в категоріїнеобхідно надіслати до 1 березня 2018 року написані українською мовою рукописи творів.

Твори надсилати за адресою: (УКРПОШТА) :
Конкурс «Коронація слова»
абонентська скринька «Коронація слова»
м. Київ-30
01030

Електронна адреса: koronatsiya.com/umovi-uchasti-2/3616-2/

 

 1. Всеукраїнський конкурс творчих робіт учнівської та студентської молоді імені Миколи Гоголя

До уваги вчителів зарубіжної літератури, інтегрованого курсу «Література» та учнів закладів загальної середньої освіти, студентів і викладачів закладів вищої освіти!

Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя запрошує взяти участь у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт учнівської та студентської молоді імені Миколи Гоголя, який проводиться з метою вшанування пам’яті М.В. Гоголя, вивчення його спадщини, виявлення обдарованої молоді, розвитку схильності до дослідницької роботи.

До участі в Конкурсі запрошуються учні старших класів, студенти закладів вищої освіти усіх форм власності, а також учнівська та студентська молодь діаспори і зарубіжних країн. З Положенням про Конкурс можна ознайомитися на сайті Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя : www.ndu.edu.ua

· Інформаційний лист

· Положення про конкурс творчих робіт

 

 1. ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ЕСЕ «МОЯ МАЙБУТНЯ ПРОФЕСІЯ: ПЛАНУВАННЯ І РОЗВИТОК»

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та Career Hub у партнерстві з Першим Українським Міжнародним Банком розпочинають конкурс есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток» для учнів 10-х класів закладів загальної середньої освіти України.
Навчаєшся у 10 класі? Вже знаєш, ким хочеш стати у майбутньому? Розкажи нам про професію своєї мрії та який внесок у розвиток країни ти плануєш зробити власною працею. Отримай унікальну можливість почути поради з планування та розвитку кар’єри від керівників підприємств, організацій та державних органів влади.
Есе необхідно надіслати до 25 лютого на електронну адресу: info@careerhub.in.ua.
Більш детальну інформацію ви зможете дізнатися з положення про конкурс, яке розміщене на офіційних сайтах організаторів: www.csr-ukraine.org та www.careerhub.in.ua

З будь-яких питань щодо участі у конкурсі можна звертатися до менеджера проекту Олени Воропай info@careerhub.in.uа,

 

 

Просимо довести інформацію до учасників освітнього процесу.

Категорія: Олімпіади,конкурси, змагання | Додав: yuliya_danilenko (12.04.2018)
Переглядів: 54 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Block title
Block content
Пошук
Вхід на сайт

Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz